10. 1. 2011


"To be fond of dancing was a certain step towards falling in love".  
(Jane Austen)

Pokud jste to už někdy zažili, víte o čem je řeč. Pokud ne... buď vás to ještě čeká, a nebo zůstanete holt na té druhé straně, nechápavě sledující ty "blázny" v dlouhých šatech a rukavičkách, nebo v tmavých kabátcích, bílých límcích a hedvábných šátcích, jak se pohybují prostorem v plynulých ornamentech, případně pijí čaj nebo punč z porcelánových šálků. Co může způsobit pouhých 6 knih! A za to všechno může... Jane Austen.

Vítejte na stránkách Jane Austen Brno - jak název napovídá, jedná se o aktivity spojené s obdobím příběhů z knih J.A. (tzv. Regency), konající se v Brně a okolí. To zahrnuje aktivity taneční (výukové semináře a kostýmované plesy), ale i společenské (čajové dýchánky, literární večery, pikniky). 
Takže se zde můžete porozhlédnout, inspirovat, a pokud něco vzbudí váš zájem, také se zúčastnit. Vaše dotazy či zprávy se k nám dostanou přes info@janeausten.cz.
Těšíme se na vás :-)
Chcete příště včas vědět o akci, kterou pořádáme?
Zadejte zde svoji mailovou adresu a my Vás zařadíme do databáze kontaktů, kterým novinky posíláme. Uložte zároveň prosím adresu info@janeausten.cz do svého adresáře, aby vám naše maily nepadaly do koše. (Ochrana osobních údajů a nezasílání spamu je samozřejmostí.)


Zasílání novinek Jane Austen Brno

* nutno vyplnit