Historická tančírna
Pro všechny nadšence z Brna a okolí chtivé častějšího taneční vyžití v neformálním duchu, nebo naopak nově příchozí, zájemce o úvod do podstaty našich oblíbených kontratanců, neboli English country dances, nabízíme pravidelné taneční večery jedenkrát měsíčně. 

Tančíme v prostorách historického sálu v Domě Pánů z Kunštátu na Dominikánské 9, přístup do sálu je přes kavárnu Trojka. Není třeba se dopředu hlásit; můžete přijít kdykoli a přivést i své přátele, kteří by se na ples třeba ostýchali, ale tance si rádi zkusí. Plakát můžete volně šířit. ;-)

Tančí se v civilu - bude vám stačit pohodlné oblečení vhodné na tanec. Dámy mohou mít ideálně delší sukni, pánové pohodlné volnější kalhoty. Obuv je nejlepší na ploché podrážce, nebo jen s velmi nízkým, širším podpatkem. Prosíme také všechny dámy, aby si přibalily tmavý šátek na krk nebo uvázanou pánskou kravatu. V přilehlé Kavárně Trojka je k dispozici široký výběr nápojů a občerstvení. 

A ještě jedna důležitá věc: přijďte, ať už máte tanečního partnera, či ne. Anglické tance jsou společenské, partneři se neustále střídají, takže dojde úplně na všechny.

Příspěvek je tentokrát symbolický ve výši 100,- Kč, na pokrytí prostor a techniky, vybírá se na místě.

Těšíme se na vás!