Akce
Dokud je ještě krásně teplo, můžeme si užít návštěvu dalšího nového a krásného místa: tentokrát nás přivítá královské město Znojmo. 

Program dne bude následující: 

13:30  Sraz u městské brány na nám. Svobody - lze zde také zaparkovat. Projdeme si město s průvodkyní, která bude k dispozici jen pro nás. 

15:00  Přejezd / přechod na parkoviště u řeky, odkud se projdeme na romantické vřesoviště s výhledem, kde bude náš piknik. V jeho průběhu můžeme vyzkoušet různé dobové hry. 

Závěrem se vrátíme zpět blíže městu, kde můžeme dál zkoumat jeho zákoutí, dát si víno nebo si zatančit. 

Pokud hodláte přijet, dejte nám prosím vědět, abychom měli představu o počtu lidí a mohli vám před akcí poslat organizační informace.  

Empírový oděv je pochopitelně vhodný a vítaný. Inspiraci k obsahu pikniku najdete např. zde.  

Znojmo a jeho okolí je nádherné, takže se přímo nabízí udělat si z akce celý víkend - další inspiraci můžete najít třeba tady.


Doufejme, že situace vydrží příznivá, abychom se 11. září 2021 mohli sejít opět v Čechách pod Kosířem na kompletní Empírový den s celodenním programem.


Pokud to vládní regulace umožní,  od září opět chystáme neformální taneční večery anglických kontratanců, vhodné i pro začátečníky. Oblíbená příležitost zatancovat si v Brně a okolí, pro zkušené harcovníky, kterým pár plesů ročně nestačí, i pro nesmělé přátele, kteří by chtěli zjistit, čím že se pořád tak bavíme... Je to akce civilní, takže neřešte obleky či šaty a přijďte v tom, v čem se vám bude dobře tančit. Bližší informace najdete zde.

Náš obvyklý podzimní taneční seminář a ples s Katkou Klementovou v Místodržitelském paláci je plánován na 6. 11. 2021.Ladies and gentlemen, těšíme se na vás!
************************************************************************
Naše předchozí akce najdete ZDE.