Akce

Naše nejbližší termíny:Neformální taneční večery anglických kontratanců, vhodné i pro začátečníky. Další nová příležitost zatancovat si v Brně a okolí: pro zkušené harcovníky, kterým pár plesů ročně nestačí, i pro nesmělé přátele, kteří by chtěli zjistit, čím že se to tak bavíme... 
Je to akce civilní, takže neřešte obleky či šaty a přijďte v tom, v čem se vám bude dobře tančit. Praktické informace najdete zde.


Následně se setkáme v sobotu 22. 2. 2020, kdy opět provětráme naše zimní kabáty na kluzišti a následně se zahřejeme tancem našeho Zimního tanečního večera.

Po roce se opět můžeme sejít v zimě, která skýtá úplně jiné možnosti vyžití než hřejivé měsíce roku. V Brně máme to štěstí, že přímo v centru města a před dějištěm plesu opět vyrostlo kluziště, kde si můžeme vyzkoušet, jak se možná cítili naši předkové při bruslení v dobovém oděvu. Den tedy zahájíme v 16:00 hodinou bruslení. Přímo na místě je možné si uschovat věci a také se zálohou půjčit brusle.


Poté se půjdeme ohřát do kavárny MorGal přímo v budově Místodržitelského paláce, kde na nás bude čekat čaj o páté a něco dobrého. Mezičas můžeme využít na tradiční zimní kratochvíle - vyšívání, pletení, karty, plánování letních cest po Anglii, bouřlivé diskuse o filmech, nebo co vás napadne. 

Večer nás pak čeká obvyklé vyvrcholení, obvyklý taneční večer. Máte-li nějaká konkrétní přání do tanečního pořádku, neváhejte nám je sdělit.

Jak již název akce napovídá, inspirujeme se zajímavým datem, na které letos vyšel termín a zkusíme si co nejvíce tanců, ve kterých hrají hlavní roli páry, dvojice, partnerské škádlení a podobně. Ale nebojte se – pořád jsou to English country dances, takže se během večera protočíte víceméně se všemi a proto neváhejte přijít sami, ve skupině, s kamarádkou – jakkoli. :-)Vstupenky si můžete rezervovat přes následující formulář. Informace o čaji či večeři jsou dobrovolné - zaklikněte prosím patřičnou kolonku kvůli rezervaci míst v kavárně. Bruslení, čaj či večeři si platí každý sám přímo na místě. 

Vstupné na taneční večer je v předprodeji s platbou předem na účet za 190,- Kč, na místě pak za 250,- Kč.


Dámy a pánové, těšíme se na vás.
************************************************************************
Naše předchozí akce najdete ZDE.